Höstterminen 2018 startar söndag 19/8

Höstterminen 2018 startar söndag 19/8

Höstterminen 2018 är snart här! Har du inte redan säkrat en plats gör det idag på www.helensdansskola.nu

Vi bedriver verksamhet i Lidköping och Skövde och vår vision är att förmedla dansglädje för människor i alla åldrar! Vi har utbildade och professionella lärare som presenterar förstklassig undervisning. Vi är en stabil organisation som levererar kvalité i bemötande, administration och vi ser till våra kunders bästa. Vi är en dansskola som bygger på kunskap och erfarenhet – hösten 2018 firar Helens Dansskola 30 år!

Vi ser framemot emot en höst tillsammans med er! Besök www.helensdansskola.nu för att se vårt stora kursutbud för barn, unga och vuxna!

Höstterminen startar söndag 19 augusti i Lidköping och Skövde.